2018/2019-es tanév
Autómentes nap eredménye:
I. Szabó Áron 2.o.
II. Leszák Kinga 4.o.
III. Varga Mariann 4.o.
2017/2018- as tanév:
Tanulóink a következő megmérettetéseken vettek részt:Megyei sakkverseny nagylóki fordulója, Bozsik labdarúgóverseny, Honismereti levelezőverseny (országos), Nógrádi Gábor: Gyerünk haza című regényből megyei verseny, rajzversenyek, Bendegúz levelezőverseny, Szójátszótér, Sárosdi Farkas Gyula Iskola mesemondó versenye
Tanuló neve | Verseny | Felkészítő |
Szabó Péter,Kovács Bence,Sándor Botond, Faragó Zsanett, Feil Jázmin, Schvarcz Hanna, Leszák Kinga, Varga Violett, Kovács Nikolett, Kiss Fanni | Országos Honismereti Verseny (levelező) | Brunner Edina |
Szabó Péter, Kovács Bence, Léstár Attila | Nógrádi Gábor: Gyerünk haza! című regényből megyei verseny (megyei) 8. helyezés (32 csapat közül) | Brunner Edina |
Faragó Zsanett, Szabó Péter, Kovács Bence, Baranyai Dávid | Szójátszótér (Sárszentmiklósi Általános Iskola) | Brunner Edina |
Sándor Botond, Szabó Péter, Szabó Liliána, Varga Violett | Megyei Sakk-versenyVIII. Nagylóki Sakk-kupaverseny | Tauz Józsefné(segítők: Bakonyi Árpádné, Brunner Edina, Kiss Noémi, Szabóné Kernács Ágnes) |
Szabó Liliána arany fokozatVigh Izabell arany fokozatSáidl Jázmin ezüst fokozat
Németh Kornél ezüst fokozat Virág Nóra arany fokozat Varga Violett arany fokozat Kovács Nikolett arany fokozat Leszák Kinga arany fokozat Feil Jázmin arany fokozat Sándor Botond arany fokozat |
Bendegúz | Bakonyi Árpádné |
Erős András 2. helyezettZámbó Dominik 2. helyezett | Sárosdi Farkas Gyula Iskola mesemondó versenye | Tauz JózsefnéBrunner Edina |
Feil Jázmin díjazott | Pusztaszabolcs Agrár Zrt. rajzpályázata | Szabóné Kernács Ágnes |
1-4. osztályos tanulók | Bozsik program | Südi László |
II. félév
Szabó Péter I. helyezettVarga Violett II. helyezettSzabó Liliána II. helyezettKiss Fanni III. helyezett
Sáidl Jázmin III. helyezett
|
Házi rajzverseny | Szabóné Kernács Ágnes |
Erős András I. helyezettSzabó Liliána I. helyezett
Görbe Szófia Bella I. helyezett Virág Nóra I. helyezett
Kiss Fanni I. helyezett Varga Violett I. helyezett
Kovács Bence I. helyezett
|
Házi versmondó verseny | Tauz JózsefnéSzabóné Kernács Ágnes
Bakonyi Árpádné
Brunner Edina |
Kiemelkedő, elismerésre méltó teljesítmény, megyei, országos versenyeket nyert tanulók neve:
SNI járási mesemondó verseny (Sárosd) II. helyezés: Erős András (1.o.)
Járási szavaló verseny (Sárosd) III. helyezés: Erős András (1.o.)
Járási szavaló verseny (Sárosd) II. helyezés: Zámbó Dominik (4.o.)
Bendegúz Tudásverseny megyei döntő III. helyezett: Szabó Liliána
Országos Honismereti levelező verseny I. helyezett: Kovács Bence (4. o.); Kiss Fanni, Varga Violett, Feil Jázmin, Kovács Nikolett (3.o.)
Seregélyes népdaléneklési verseny: Szélikék csoport – kiemelt arany minősítés
2016/2017-es tanév:
Autómentes Napon az iskolai kerékpáros verseny helyezettjei:
I. Sándor Botond 3. o.
II. Varga Péter Xavér 4. o.
III. Varga Violett 2.o.
Bendegúz levelezős verseny eredményei:
I. félév
Görbe Szófia: arany (matematika, magyar)
Hanák Viktória: környezetismeret (arany)
Németh Kornél: matematika (bronz)
Virág Nóra: környezetismeret (arany)
Feil Jázmin: matematika (ezüst)
Kiss Fanni: környezetismeret (arany)
Kovács Nikolett: magyar (arany)
Leszák Kinga: környezetismeret (arany)
Varga Violett: környezetismeret(arany)
Sándor Botond: matematika (bronz)
Balogh Bence: környezetismeret(ezüst)
Erős Attila: matematika(bronz)
Nagylóki Tagiskola szavalóversenye:
I. helyezett: Virág Nóra 1.o.
II. helyezett: Varga Violett 2.o.; Szabó Péter 3.o.
III. helyezett: Feil Jázmin 2.o.
különdíjasok: Böröndi Erzsébet Katalin 2.o; Hanák Viktória 1.o.; Vigh Izabell 1.o.; Kovács Nikolett 2.o.; Léstár Attila 3.o.; Kovács Bence 3.o.; Varga Péter Xavér 4.o.
Sárosdi Farkas Gyula szavalóverseny:
különdíjas: Varga Péter Xavér 4.o.
Országos honismereti verseny:
Kovács Bence 3.o. megyei I.; országos I. helyezett
Szabó Péter 3.o. megyei I.; országos I. helyezett
Arany Roland 4.o. megyei II. helyezett
2015/2016-os tanév:
Autómentes Napon az iskolai kerékpáros verseny 1. helyezettjei:
Kiss Fanni 1.osztály
Szabó Péter 2. osztály
Erős Attila 3. osztály
Virág Benjámin 4. osztály
Alsószentiváni népmese napján rendezett vetélkedő II. helyezettjei:
Ügyeskedők csapata: Arany Roland, Balogh Bence, Lukácsi Botond, Virág Benjámin
Lókuti Mikulás Futóverseny III. helyezett:
Sándor Botond 2. osztályos tanuló
Mosolygó fogacskák pályázat nyertesei:
1. osztályosok
KMS Kölyök Kempo Kupa II. és III.helyezett:
Virág Benjámin 4. osztályos tanuló
Tisztasági verseny I. helyezettjei:
Szeptember: 1. és 3. osztály
Szójátszótér járási vetélkedő II. helyeztettjei:
Lukácsi Botond, Makkos Marcell, Varga Zoltán, Virág Benjámin
Házi mesemondó verseny helyezettjei:
I. Makkos Illés Marcell
II. Szabó Péter
III. Feil Jázmin, Kiss Fanni
Járási mesemondó verseny I. helyezettje:
Makkos Illés Marcell
Mészöly-napok szavalóversenyének I. helyezettje a 4. osztályosok között:
Makkos Illés Marcell
Bendegúz Tudásbajnokság megyei döntőjének helyezettjei:
Varga Violett 4.
Kovács Nikolett 6.
Leszák Kinga 7.
Arany Roland 29.
Balogh Bence 13.
Bendegúz Tudásbajnokság I. félév munkája után járó fokozatok:
Leszák Kinga, Kiss Fanni, Kovács Nikolett, Varga Violett, Balogh Bence arany fokozat
Lukácsi Botond, Arany Roland ezüst fokozat
Az országos Virágos Magyarországért rendezvénysorozat résztvevői:
Kiss Fanni, Leszák Kinga, Varga Violett, Faragó Zsanett, Szabó Péter
Teki Totó:
Varga Violett ezüst fokozat
Kovács Bence bronz fokozat
Bozsik-program:
Egész tanév során részt vettek:
Balogh Krisztofer, Léstár Attila, Szabó Péter, Sándor Botond, Faragó Zsanett, Kovács Bence, Erős Attila, Szabó Patrik,Varga Péter, Oláh Mariann, Arany Roland, Parajdi Máté, Pál Tamás, Finta Zoltán, Varga Zoltán, Virág Benjámin, Kódai Zsuzsanna, Lukácsi Botond
2014/2015 -os tanév eredményei:
Autómentes Napon az iskolai kerékpáros verseny 1 helyezettjei:
Szabó Péter 1. osztály
Parajdi Máté 2. osztály
Pál Tamás 3. osztály
Erős Balázs 4. osztály
Alsószentiváni mesedélután
6. helyezett
Lukácsi Botond, Makkos Marcell, Lukácsi Nóra, Kalger Noémi
Szeptemberi, októberi tisztasági verseny
1 helyezett
1.o. és a 4.o.
Papírgyűjtés
1. helyezett Virág Benjámin
2. helyezett Szabó Péter
3. helyezett Balogh Bence
Móra-Hétvezér Megyei Műveltségi Vetélkedő
Részt vettek és a 13 helyezést érték el: Lukácsi Botond, Lukácsi Nóra, Makkos Marcell
Országos Könyvtári Napok
Keretében szervezett Vár a könyvtár! felhíváson a szerencsés nyertes: Takács Kevin
Kempo Országos Gyerek Verseny
Formagyakorlat II. helyezett : Virág Benjámin
Mosolygó fogacskák rajzpályázat nyertesei:
Baranyai Dávid, Böröndi Katica, Faragó Zsanett, Kovács Bence, Sándor Botond, Szabó Péter
Novemberi tisztasági verseny
I. helyezett: 1.o. és 4.o.
Móra Szépkiejtési Verseny területi fordulója
II. helyezés Lukácsi Nóra
Móra Szépkiejtési Verseny megyei fordulója
II. helyezés Lukácsi Nóra
Fejér Megyei Népzenei Műhely Egyesület által szervezett ITTHON-OTTHON Honismereti Vetélkedő döntőjén
I. helyezés Kalger Noémi, Lukácsi Nóra, Lukácsi Botond, Varga Zoltán, Virág Benjámin
Tisztasági verseny győztes osztályai:
december : 1.o. és 4.o.
január: 1.o. és 4.o.
február:
Iskolai rajzverseny I. helyezettjei:
1.o. Faragó Zsanett
2.o. Németh Mercédesz
3.o. Lukácsi Botond
4.o. Erős Balázs
Országos Kempo verseny
Iskolánk tanulója Virág Benjámin, 3. osztályos tanuló több kategóriában is kiválóan szerepelt az Országos Kempo Versenyen, Pécsen 2015. április 11-én. Eredményei között szerepel első, második és harmadik helyezés is. Gratulálunk Beni, büszkék vagyunk rád!
Országos Honismereti Levelezős Verseny eredményei:
Tanuló neve | Évf.(oszt.) | pontszám | súlyozva | ||||
Lukácsi Botond | 3.- | 57 | 59.5579 | ||||
Gratulálunk: megyei 1. hely, országos 1. hely – sorsoláson nyert: ajándék Magyar Várak játékkártya | |||||||
Makkos Illés Marcell | 3.- | 56 | 58.2143 | ||||
Gratulálunk: megyei 3. hely, országos 18. hely | |||||||
Takács Kevin | 2005.08.31 | 3.- | 56 | 58.4344 | |||
Gratulálunk: megyei 2. hely, országos 16. hely | |||||||
Virág Benjámin | 2005.08.29 | 3.- | 57 | 59.5579 | |||
Gratulálunk: megyei 1. hely, országos 1. hely – sorsoláson nyert: ajándék Magyar Várak játékkártya | |||||||
Erős Balázs | 2004.06.27 | 4.- | 56 | 59.1035 | |||
Kalger Noémi Alexa | 2005.03.02 | 4.- | 57 | 60.1298 | |||
Gratulálunk: megyei 1. hely, országos 1. hely – sorsoláson nyert: ajándék Magyar Várak játékkártya | |||||||
Lukácsi Nóra | 2004.06.03 | 4.- | 56 | 58.8558 | |||
Gratulálunk: megyei 9. hely, |
Nagylóki versmondó verseny eredménye:
1-2.o.: I. helyezett: Kovács Bence
II. helyezett: Szabó Péter
III. helyezett: Parajdi Máté
különdíjat kapott: Erős Attila
3-4.o. I. helyezett: Lukácsi Nóra
II. helyezett: Finta Zoltán
III. helyzett: Erős Balázs
különdíjat kapott: Kailbach József, Veres Attila
Bozsik-program sportolói:
Országos honismereti verseny győztesei:
Bendegúz Tudásverseny eredményei:
Név | Tantárgy Megyei döntő eredményei: | ||||
Lukácsi Botond | Környezetismeret 3. 10. 12 pont | ||||
Lukácsi Nóra | Anyanyelv 4. 12. 8 pont | ||||
Virág Benjámin | Környezetismeret 3. 16. 9 pont |